Instrukcje przed dostawą Bosch 22 15 2061

Przed dostawą Bosch 22 15 2061 należy dokładnie przeczytać instrukcję. Instrukcja ta zawiera wskazówki dotyczące bezpiecznego i skutecznego używania produktu, a także informacje na temat używania i konserwacji w celu zapewnienia bezpieczeństwa i długotrwałego użytkowania. Instrukcja zawiera również informacje na temat procedur dostawy, takich jak przygotowanie miejsca, wybór odpowiedniego sprzętu i przygotowanie sprzętu do instalacji. Należy przestrzegać wszystkich wskazówek i środków bezpieczeństwa podanych przez producenta w instrukcji przed instalacją i używaniem produktu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje przed dostawą Bosch 22 15 2061

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody

Tronic 8500

Łatwe i komfortowe przygotowanie ciepłej wody

  • Sterowanie elektroniczne
  • Kolorowy wyświetlacz LCD
  • AquaStop - zabezpieczenie przed zalaniem
  • CLICKFIX plus - szybki montaż w 3 krokach

AquaStop – zabezpieczenie przed zalaniem

Gwarantuje skuteczną ochronę przed zalaniem i jego skutkami. W przypadku nieszczelności woda w urządzeniu zostanie zebrana i przepłynie do pojemnika z układem pływakowym. Przy nadmiernej ilości wody następuje aktywacja funkcji AquaStop. Dopływ zimnej wody zostaje automatycznie zablokowany.

Oszczędność wody i energii elektrycznej

Elektroniczne sterowanie urządzeniem to najbardziej oszczędne i efektywne wykorzystanie urządzenia, które pozwala zaoszczędzić do 30%* wody i energii w porównaniu z podgrzewaczami sterowanymi hydraulicznie. Tronic 8500 umożliwia śledzenie zużycia wody i energii wraz z poniesionymi kosztami w okresie roku, miesiąca czy nawet ostatniego poboru wody.

*ekspertyza TU Berlin

CLICKFIX plus® – montaż w 3 krokach

Szybki montaż w 3 krokach CLICKFIX plus® oszczędza czas i pieniądze. Instalacja podgrzewacza jest niezwykle szybka, łatwa i wygodna.

Współpraca z instalacją solarną

Urządzenie idealnie nadaje się do dogrzewania wody z instalacji solarnych – z dokładnością co do stopnia w zakresie do 55°C. Tym samym użytkownicy instalacji solarnych mogą stać się niezależni od nasłonecznienia, wiatru i pogody.

Zabezpieczenie przed zalaniem wodą

Ochrona przed strugą wody zapewnia łatwość instalacji oraz możliwość montażu w miejscu narażonym na bezpośredni kontakt z wodą, np. wewnątrz kabiny prysznicowej lub nad wanną (stopień ochrony IP25).

Sprawdzone bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pracy z urządzeniem zostało potwierdzone przez niezależną instytucję kontrolną VDE.

Ochrona przed poparzeniem

Naciskając jednocześnie obydwa przyciski żądanej temperatury, można szybko i łatwo włączyć zabezpieczenie przed ingerencją dzieci, aby zablokować obsługę urządzenia i ustawić automatyczne ograniczanie maksymalnej temperatury wody do 42°C. Pulsujący sygnał ostrzega w razie nadmiernej temperatury i ryzyka poparzenia.

Elektroniczne rozpoznawanie pęcherzyków powietrza

Dzięki wykrywaniu pojawiających się pęcherzyków powietrza nie trzeba martwić się o przypadkowe zmiany temperatury wody, ciesząc się komfortem stabilnej temperatury wody. Specjalna konstrukcja grzałki ze stali szlachetnej zapewnia niewrażliwość na pęcherzyki powietrza, odporność na odkładanie się kamienia oraz długą żywotność urządzenia.

Dane techniczne i dokumenty

Typ produktu, dla danego rynku

TR8500 15/18 DESOAB

ERP

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Karta danych produktu

Roczne zużycie energii elektrycznej

479 kWh

Zabezpieczenie elektryczne

32 A

Max. ciśnienie po stronie wody pitnej

10 bar

Stopień ochrony (EN 60529)

IP25

Przyłącze/podłączenie elektryczne

400 V

Instrukcja montażu

Instrukcja obsługi

Instrukcja montażu/obsługi

Numer katalogowy

7736504703

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Instrukcje przed dostawą Bosch 22 15 2061

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje przed dostawą Bosch 22 15 2061

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje przed dostawą Bosch 22 15 2061